התקנת דלתות ביטחון באיכות גבוהה. החברות המובילות בארץ.

התקנת דלתות מקצועית על ידי איציק גרשוני, מנעולן מוסמך.

בדיוק כמו שאתם דואגים לבחור את הדלת שתספק את ההגנה הטובה ביותר עבורכם ועבור בני ביתכם, אתם צריכים לבחור התקנת דלתות מקצועית שתבטיח כי תיהנו מכל היתרונות שבאים עם דלת פלדה שכזו.

איציק גרשוני, מנעולן מוסמך, עם 35 שנות ניסיון התקנת דלתות, יבצע התקנת דלתות בצורה המקצועית והבטוחה ביותר.

במאמר הבא נבין למה צריך דלתות ביטחון, נדבר על נקודות חשובות בהתקנה ועל המחיר ובסוף נדבר על דלתות של שריונית חסם.למה צריך דלתות ביטחון בכניסה לבית

התקנת דלתות ביטחון בכניסה לבית הינה בראש ובראשונה החלטה נבונה, אשר תעניק לכם את ההגנה המרבית מפני פריצה. בבנייה החדשה שנעשית כיום בישראל, כל דירה ובית ממוגנים באמצעות דלתות ביטחון, כמו גם כל חדר מדרגות.


לעומת זאת, בעבר היו דלתות כניסה מעץ. במידה ובביתכם ישנה דלת שכזו, איציק גרשוני, מנעולן, משווק ומתקין דלתות ביטחון ממליץ לכם למהר ולהחליפה, על מנת להעניק לכם ולבני ביתכם את ההגנה הרצויה.

התקנת דלתות עם איציק גרשוני

מתקין דלתות ביטחון ודרך ההתקנה

מתקין דלתות ביטחון משנה את דרך ההתקנה מבית לבית. ההתקנה תלויה רבות בתנאים הקיימים בשטח. מה הכוונה? ההבדל הראשוני בעת ההתקנה קשור ישירות לדלת שהיית שם קודם. יש שתי אפשרויות –

  • התקנת דלתות ביטחון במקום דלת ביטחון קיימת
  • התקנת דלתות ביטחון במקום דלת כניסה ישנה מעץ או מחומרים אחרים

התקנה שבאה במקום דלת ביטחון קיימת, חוסכת חלק ניכר מתהליך ההתקנה, שכן קיימת התשתית המתאימה. לעומת זאת, כאשר ההתקנה נעשית בבתים בהם דלת הכניסה ישנה ועשויה מעץ או חומרים אחרים, יש לא פעם צורך בהתאמת המשקוף לדלת. גם כאשר מתייחסים לנושא המשקופים, נגלה כי ישנם מספר דרכים לבניית משקוף מתאים לדלתות ביטחון –

  • בחלק מן המקרים יהיה עדיף או הכרחי לבנות משקוף חדש,
  • לעומת מקרים בהם יהיה די בהלבשת משקוף חדש על זה שכבר קיים.

דלת פלדה עם שתי כנפים מותקנת

גם לרצפה יש השפעה על דרך התקנת דלתות. רצפה שחודשה על ידי הנחת רצפה חדשה מעליה גבוהה יותר מהרצפה המקורית ולכן נדרש לעיתים לקצר את דלתות הביטחון בטרם ניתן יהיה להתקינן. קיצור דלתות ביטחון מצריך ידע מקצועי בתחום, כמו גם את הכלים המקצועיים המתאימים לצורך ניסור דלת העשויה מפלדה מגולוונת.

כמובן שישנם גורמים נוספים שמשפיעים על אופן התקנת דלתות הביטחון, ביניהם הצילינדרים, מנגנוני הנעילה של הדלת וגורמים נוספים.

דלת פלדה עם שתי כנפיים

מחיר התקנת דלתות ביטחון

כל הפרמטרים שתוארו מעלה הינם בעלי השפעה כמובן גם על מחיר התקנת דלתות ביטחון. ככל שנדרשת יותר עבודת הכנה לצורך התקנת הדלת, כך מחיר התקנת דלת ביטחון גבוהה יותר.


עם זאת ישנם פרמטרים אשר מביאים לעלייה מינורית בעלות ההתקנה, לעומת גורמים המייקרים באופן משמעותי את העלויות, כמו כאשר נדרשת בניית משקופים או קיצור דלתות. התקנת דלתות ‘סטנדרטית’ לרוב עולה כמה מאות שקלים, כך שמדובר בהוצאה הגיונית וסבירה.

דלת פלדה מותקנת

התקנת דלתות ביטחון – איציק גרשוני

צרו קשר עם איציק גרשוני, מנעולן מוסמך, משווק ומתקין דלתות ביטחון מקצועי ומיומן ותוכלו לקבל תשובות נרחבות לכל שאלותיכם. לאיציק גרשוני ניסיון של למעלה מ- 35 שנה בתחום המנעולנות והתקנת הדלתות, ידע נרחב בתחום וכמובן כל הכלים המקצועיים הנדרשים לצורך ביצוע כל סוג של התקנה. התקנה מקצועית מבטיחה לכם דלת ללא תקלות ועמידה לאורך שנים, לכן אל תוותרו על שירותיו של מתקין מקצועי.

דלתות שריונית חסם

כיום, דלתות שריונית חסם הן דלתות ביטחון מובילות בתחומן, הודות לשימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום ועמידה בתקנים המחמירים ביותר בנושא.

חברת שריונית חסם

כבר למעלה מ- 35 שנה שחברת שריונית חסם מפתחת, מייצרת ומשווקת דלתות ביטחון, שנקראות בקיצור דלתות חסם והן למעשה דלתות כניסה מעוצבות לבית. לאורך השנים ביססה את שמה בתחום דלתות מעוצבות בארץ ובעולם, וכיום נחשבת לאחת מארבע החברות המובילות את התחום בארץ.בכל דגם דלת חוץ של חברת שריונית חסם תוכלו למצוא לא רק הגנה מרבית, אלא גם עיצוב מרהיב ההופך כל כניסה למזמינה. אם כן, מה הפלא שבחירה בדלתות חיצוניות המיוצרות על ידי חברת שריונית חסם נחשבת לבחירה טובה?

עומדים מעל לדרישות התקן הישראלי

דלת ביטחון של חברת שריונית חסם, היא דלת כניסה מעוצבת, דלת פלדה העומדת בדרישות התקן הגבוהות ביותר בעולם. הדלת מחזיקה גם בתו תקן ישראלי 5044 חלק 1.התקן הישראלי לדלתות ביטחון מגדיר ארבע דרגות קושי שונות לפריצת הדלת. כל דרגתת קושי שכזו מורכבת הן ממשך הזמן הנחוץ לצורך פריצת הדלת, כמו גם ממערכת הכלים הנחוצה לצורך ביצוע פריצה שכזו. בבדיקות פנימיות שערכה החברה נמצא כי לצורך פריצת דלת לבית של שריונית חסם נדרשו קרוב לשלוש דקות נוספות על פרק הזמן המוגדר בתקן הישראלי לפריצה הקשה ביותר.

התקנת דלתות הגנה לצד עיצוב מודרני

איציק גרשוני מוכר ומתקין דלתות ביטחון לבית, דלתות פלדה, של חברת שריונית חסם, דלתות חוץ מעוצבות, לצד דלתות פנים המיוצרות גם הן על ידי החברה. דלת לביטחון נחשבת ליקרה יותר לעומת דלתות הפנים, שכן היא עושה שימוש במנגנוני נעילה מתוחכמים, צילינדרים קשים מאוד לפריצה וחומרי גלם בעלי חסינות ועמידות גבוהה ביותר.


דלת פלדה בגוון בהיר


בנוסף, מכיוון שמדובר על דלת כניסה לבית, ההשקעה בעיצוב של דלת שכזו מייקרת גם היא את מחירה. עם זאת, דלת המיוצרת על ידי חברת שריונית חסם תעניק לכם את ההגנה הגבוהה ביותר לצד עיצוב מודרני ויוקרתי, ובהחלט תעניק לכם תמורה מלאה בעבור ההשקעה.

התקנת דלתות עם מבחר גדול

עם מגוון עשיר של דלתות, כל אחד מוצא את הדלת המתאימה ביותר עבורו. המבחר אינו מתייחס רק למראה העיצוב של הדלת, אלא לפרמטרים נוספים המהווים גם הם שיקול בעת הבחירה של דלת כניסה חדשה לבית. בין הפרמטרים הללו ניתן למנות את ההתאמה של הדלת לתנאים הקיימים בבית עצמו, מבחינת גודל הפתח, מבחינת המשקוף הקיים וכיוצא בזה.


עוד ניתן למנות את ההתייחסות לתקציב שעומד לרשותכם, המהווה לרוב את השיקול המרכזי בבחירת הדלת המתאימה עבורכם. טווח המחירים של דלתות שריונית חסם הינו רחב, כך שגם מההיבט הזה אין ספק כי כל אחד ואחת מכם ייצא מרוצה.

התקנת דלת שריונית חסם

דלת טובה צריכה מתקין דלתות טוב גם כן

איציק גרשוני, מנעולן מוסמך ומתקין דלתות כבר למעלה מ- 35 שנה, מציע ללקוחותיו הרבים אך ורק מוצרים איכותיים אשר ילוו אותם לאורך שנים. לכן, הוא מוכר ומתקין גם דלתות ביטחון מעוצבות לבית המיוצרות על ידי חברת שריונית חסם. אם אתם מחפשים דלת ביטחון לבית שלכם שתעניק לכם שילוב אידיאלי בין בטיחות לאסתטיות, מצאתם. צרו קשר עוד היום, ושימו סוף לחיפושים שלכם.

לייעוץ מקצועי ללא תשלום

מה יקרה אחרי מילוי הטופס

איציק גרשוני, מנעולן מוסמך, יתקשר אליכם ביום שאחרי מילוי הטופס

המלצת לקוחות

לייעוץ מקצועי ללא תשלום​

054-7516426

זמין 24/7

כתובת: ד.נ. משגב, מצפה אביב, 2018700

אימייל: itzik.gershoni@gmail.com

לקריאה נוספת